Category: Magazina

SHKOJMË N’DUBAII!! NË MAJE TË BURJ KHALIFËS VLOGS SHQIP

Ramet Idrizi është një platformë personale me fokusin kryesor në veshjet e meshkujve, veshjet e përditshme, udhëtimet dhe gjithçka që Ramet pëlqen të ndajë. Ramet është djalosh që jeton në Shkup, Maqedoni. Ai e filloi këtë blog si një prizë online për të ndarë pasionin e tij për modën dhe udhëtimin për të treguar stilin […]

Gjatë vallëzimit këngëtares shqiptare i dalin në ‘shesh’ pjesët intime të trupit

Rovena Dilo është konkurrente në “Dancin With The Stars Albania”.Por, gjatë vallëzimit të mbrëmshëm këngëtarja Rovena Dilo është përballur me një moment shumë të sikletshëm.Kanë qenë faqet në Facebook ku kanë shpërndarë foto të shkëputura nga ekrani ku shihet se Rovenës i kishin dalur pjesët intime të trupit.Këto momente me gjasë këngëtarja nuk do t’i […]

Vallëzimi erotik i Rashelit që po ‘çmend’ të gjithë

Me një veshje të ngjitur pas trupit që të krijon imazhin e një veshjeje transparente ish-velina e Xing kërceu tejet provokueshëm përpara publikut ku nuk mund të mos viheshin re format bombastike të saj. “Tani do të vijë një metor i shkëputur nga planeti Xing. U shkëput për të vazhduar udhëtimin e saj nëpër hapësirën […]

Liberta pozon pa reçipeta! Kaq joshëse se keni parë kurrë (FOTO)

Prezantuesja kosovare, Liberta Spahiu gjithnjë siguron të rrëmbejë vëmendjen e shtypit rozë, shkruan Magazina.al.Ajo vazhdon të shquhet si njëra ndër figurat më atraktive të ekranit, poashtu edhe rrjeteve sociale nuk i mungon. Në llogarinë e saj ‘Instagram’, publikon imazhe të shumta duke mos munguar ato nga përditshmëria e saj.Në imazhin e fundit të shpërndarë, Spahiu […]