Monitor.mk

Magazina

Kjo këngëtare serbe ju “çmend” me linjat e saj (Foto)

    Kjo këngëtare serbe ju “çmend” me linjat e saj (Foto)

E bukur, seksi dhe mjaft elegante. Bëhet fjalë për këngëtaren serbe Tea Tairovic, përveë që është e përkushtuar muzikës ajo mahnitë fansat e saj me linjat trupore perfekte. Ndonëse e

Read Full Article

Njihuni me 5 këngëtaret që bënë “bujë” në rrjetet sociale (Foto)

    Njihuni me 5 këngëtaret që bënë “bujë” në rrjetet sociale (Foto)

Yjet tona janë gjithmonë në qendër të vëmendjes më shumë për linjat trupore të tyre sesa për muzikën që bëjnë, shkruan GazetaBlic.E padyshim që me ‘zhveshjen’ e tyre pretendojnë të

Read Full Article

Policia arreston Bleona Qeretin…, doli e zhveshur vetëm me mbathje në mes të rrugës (FOTO)

    Policia arreston Bleona Qeretin…, doli e zhveshur vetëm me mbathje në mes të rrugës (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, është bërë sot protagoniste e një incidenti që ka tërhequr vëmendjen e policisë amerikane. Diva shqiptare, e cila duket se ishte lodhur nga puna

Read Full Article

Reperi Shqiptar gjuan Noizyn edhe Ledrin..Nese do kishin ba 1 kang per femna kta 2 dhe mund tju kisha dhan Like,por … (Video)

    Reperi Shqiptar gjuan Noizyn edhe Ledrin..Nese do kishin ba 1 kang per femna kta 2 dhe mund tju kisha dhan Like,por … (Video)

Reperi Shqiptar i njohur si APG ka komentuar kengen e re te Noizyt edhe Ledrit ja cfar ka then aj… Nese do kishin ba 1 kang per femna kta 2

Read Full Article

Bebe Rexha vë të pasmet gjithnjë në plan të parë (Foto)

    Bebe Rexha vë të pasmet gjithnjë në plan të parë (Foto)

Këngëtarja Bebe Rexha është shumë e pëlqyer nga publiku për këngët e saj. E njëjta është shumë aktive dhe e

Read Full Article

Një ‘incident’ ndodh në Tv Klan?! Nja djalë ia ‘fut duart’ Alketa Vejsiut në transmetim ‘live’

    Një ‘incident’ ndodh në Tv Klan?! Nja djalë ia ‘fut duart’ Alketa Vejsiut në transmetim ‘live’

Një ‘incident’ ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në Tv Klan gjatë transmetimit të spektaklit “Dance With Me”, ku një

Read Full Article

Kur Donald Trump e puthte në buzë këtë seksbombë shqiptare (FOTO)

    Kur Donald Trump e puthte në buzë këtë seksbombë shqiptare (FOTO)

Duket se Trump ka pasur raport të shkëlqyer kur bëhet fjalë për modelet shqiptare që jetojnë dhe punojnë në Amerikë.

Read Full Article

Rita pozon e zhveshur në pjesën e sipërme (Foto)

    Rita pozon e zhveshur në pjesën e sipërme (Foto)

Ekspozimi i formave trupore nuk është risi për Rita Orën. Këngëtarja shqiptare shpesh tërheq vëmendjen me fotografitë që i publikon

Read Full Article

Marina një “bombë” e vërtetë! Do ju trondisë sonte! (FOTO)

    Marina një “bombë” e vërtetë! Do ju trondisë sonte! (FOTO)

Është padyshim një nga moderatoret më simpatike të momentit. Vetëm pak orë përpara transmetimit të emisionit të saj “C’est La

Read Full Article

Besoni ose jo kjo ne te majt është Luana para disa vitesh ja si u bë… (Video)

    Besoni ose jo kjo ne te majt është Luana para disa vitesh ja si u bë… (Video)

Faqja e njohur në Instagram si “Vipat e Bllokut” ka “demaskuar” edhe njëherë moderatoren Luana Vjollca. Fotot e reja të

Read Full Article
1 2 3 42

Responsive WordPress Theme Freetheme wordpress magazine responsive freetheme wordpress news responsive freeWORDPRESS PLUGIN PREMIUM FREEDownload theme freeDownload html5 theme free - HTML templates Free Top 100+ Premium WordPress Themes for 2017 Null24