Rajoni Archives - Monitor.mk

Monitor.mk

Rajoni

BERAT BUZHALA TALLET ME TRE GRATË E MBULUARA NË MES TË PRISHTINËS

    BERAT BUZHALA TALLET ME TRE GRATË E MBULUARA NË MES TË PRISHTINËS

Gazetari kosovar Berat Buzhala pasi ka realizaur një “selfie” në një shesh të Prishtinës, ku në sfond duken tre gra myslimane të mbuluara plotësisht me veshjen e njohur si burka,

Read Full Article

Ushtarët shqiptarë si pastrues bashkish, Rama: Forcat e Armatosura, përditë në terren (FOTO)

    Ushtarët shqiptarë si pastrues bashkish, Rama: Forcat e Armatosura, përditë në terren (FOTO)

Në kulmin e sezonit turistik, ushtria është futur të pastrojë bregdetin dhe zonat turistike në tërësi. Dështimin e punës që duhet ta kryenin bashkitë janë duke e mbuluar repartet e

Read Full Article

Amerika “Trondit” Serbinë me këtë super lajm për Shqiptarët !

    Amerika “Trondit” Serbinë me këtë super lajm për Shqiptarët !

Eksperti i çështjeve ballkanike, David Phillips, thotë se Rusia po përpiqet ta fusë Ballkanin brenda sferës së saj të influencës, prandaj Shtetet e Bashkuara duhet ta shtojnë angazhimin e tyre

Read Full Article

Hashim Thaçi duke folur në gjuhën gjermane në vitin 1999 (Video)

    Hashim Thaçi duke folur në gjuhën gjermane në vitin 1999 (Video)

Një video e rrallë është publikuar në Youtube. Ish kryeministri I Kosovës, Hashim Thaçi dëgjohet teksa flet gjuhën gjermane në lidhje të drejtpërdrejtë telefonike me gazetarin gjerman, raporton Express. Në

Read Full Article

Edi Rama me dy bukuroshe shqiptare duke bërë sefa (FOTO)

    Edi Rama me dy bukuroshe shqiptare duke bërë sefa (FOTO)

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka publikuar në profilin e tij në Facebook një foto ku ka pozuar me Eni dhe

Read Full Article

Kosovarët i dhan krahër Berat Buzhallës që të bën propagand Anti-Islame

    Kosovarët i dhan krahër Berat Buzhallës që të bën propagand Anti-Islame

Kosovaret i dhan hapsir Berat Buzhalles te bën propagand anti islame, Sot ne Kosovë një musliman me petkun fetar apo

Read Full Article

Zaev, Kosova dhe Ilirida janë të Shqipërisë Etnike, jo të Serbisë e as të Bullgarisë

    Zaev, Kosova dhe Ilirida janë të Shqipërisë Etnike, jo të Serbisë e as të Bullgarisë

Mahdi Hyseni Asnjë koalicion politik dhe shtetëror me sllavomaqedonët dhe me grekët nuk sjell njohjen dhe realizimin e së drejtës

Read Full Article

Vogelushes se djegur, Edi Rama ia siguron spitalin në Turqi (VIDEO)

    Vogelushes se djegur, Edi Rama ia siguron spitalin në Turqi (VIDEO)

Vogëlushja 2-vjeçare nga Peqini i Shqiperise, Altea Jubi, e cila prej disa ditësh po lufton me jetën, do të dërgohet

Read Full Article

Edi Rama mbështet Zeavin (VIDEO)

    Edi Rama mbështet Zeavin (VIDEO)

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev takoi sot ambasadorin e Shqipërisë në Shkup, Fatos Reka, për të diskutuar për situatën politike

Read Full Article

Johannes Hahn: “Një miliardë euro për Ballkanin Perëndimor”

    Johannes Hahn: “Një miliardë euro për Ballkanin Perëndimor”

Deutsche Welle: Zoti Hahn, a ka impulse të reja dhe pritje pozitive për samitin në Trieste? Muajt e fundit në

Read Full Article
1 2 3 73


Responsive WordPress Theme Freetheme wordpress magazine responsive freetheme wordpress news responsive freeWORDPRESS PLUGIN PREMIUM FREEDownload theme freeDownload html5 theme free - HTML templates Free Top 100+ Premium WordPress Themes for 2017 Null24