Religjion Archives - Monitor.mk

Monitor.mk

Religjion

Fejzullahu : Po, e saktë është “ezani e gërrynë veshin” e shejtanit

    Fejzullahu : Po, e saktë është “ezani e gërrynë veshin” e shejtanit

Po, e sakte eshte qe “ezani e gerryne veshin” e shejtanit. Pejgamberi, Muhamed salAllahu aljhi veselem thote: “Kur bëhet thirrja për namaz, shejtani largohet dhe lëshon zhurmë që mos të

Read Full Article

Hoxha Halimi: Mërgimtarët tanë e ndihmojnë popullin tonë me milijarda euro!

    Hoxha Halimi: Mërgimtarët tanë e ndihmojnë popullin tonë me milijarda euro!

Statistikat tregojnë se mërgimtarët tanë e ndihmojnë popullin tonë me milijarda euro, mërgimtarët tanë ndihmuan luftërat tona, mërgimtarët tanë ndihmuan dhe ndihmojn xhamitë, mërgimtarët tanë thjesht ndihmojnë, Allahu i shpërbleftë

Read Full Article

Hoxhë Elvis Naçi me porosi prekëse për tetovarin që humbi jetën në Vlorë

    Hoxhë Elvis Naçi me porosi prekëse për tetovarin që humbi jetën në Vlorë

“Vllai jone Benjamini nga Tetova i cili vdiq si nje hero duke u perpjekur per te shpetuar nga mbytja dy vajzat nga Vlora, Familjaret me informuan se Benjamini Falej dhe

Read Full Article

Përgjigje për Ali Ahmetin – Hoxhë Bekir Halimi (VIDEO)

    Përgjigje për Ali Ahmetin – Hoxhë Bekir Halimi (VIDEO)

Në videon e më poshtme do të dëgjoni Përgjigje për Ali Ahmetin – Hoxhë Bekir Halimi, për ti dëgjuar nga hoxha klikoni më poshtë:

Read Full Article

Ateisti nga Prishtina i parashtron hoxhës Bekir Halimi 3 pyetje! (VIDEO)

    Ateisti nga Prishtina i parashtron hoxhës Bekir Halimi 3 pyetje! (VIDEO)

Në videon e më poshtme do të dëgjoni se si një ateist ka parashtruat tre pyetje hoxhës së nderuar Bekir

Read Full Article

Pse burri bën t’i marrë 4 gra, e gruaja jo 4 burra? Përgjigja është fantastike! (VIDEO)

    Pse burri bën t’i marrë 4 gra, e gruaja jo 4 burra? Përgjigja është fantastike! (VIDEO)

Video ligjeratë e shkurtër nga hoxha i nderuar nga Shkupi Bekir Halimi i cili do te flet për : Pse

Read Full Article

Pse nuk po e dënon Allahu i juj të keqin?! Lexoje përgjigjen!

    Pse nuk po e dënon Allahu i juj të keqin?! Lexoje përgjigjen!

Pse nuk po e dënon Allahu i juj të keqin?! Lexoje përgjigjen! Ateistat shpesh flasin e thonë: “Pse nuk po

Read Full Article

Vërtetë ky ajet nga Kurani ta knaçë loçkën e zemrës – Lexoje

    Vërtetë ky ajet nga Kurani ta knaçë loçkën e zemrës – Lexoje

Mrekullia më madhe është që Allahu t’i dhuron robit përqendrim në fe gjatë tanë jetës së tij. Kjo është fitorja

Read Full Article

Halla ime ja ka fal 2 fëmijë kunatit, a t’i tregoj të vërtetën fëmijëve?

    Halla ime ja ka fal 2 fëmijë kunatit, a t’i tregoj të vërtetën fëmijëve?

Hoxha i nderuar Dr. Shefqet Krasniqi në këtë video tregon Halla ime ja ka fal 2 fëmijë kunatit, a t’i

Read Full Article

Gruaja e cila ka lindur pasi ka vdekur… (VIDEO)

    Gruaja e cila ka lindur pasi ka vdekur… (VIDEO)

Hoxha i nderuar Dr. Shefqet Krasniqi në këtë video tregon një rast interesant gruaja e cila ka lindur pasi ka

Read Full Article
1 2 3 34


Responsive WordPress Theme Freetheme wordpress magazine responsive freetheme wordpress news responsive freeWORDPRESS PLUGIN PREMIUM FREEDownload theme freeDownload html5 theme free - HTML templates Free Top 100+ Premium WordPress Themes for 2017 Null24