Showbiz Archives - Monitor.mk

Monitor.mk

Showbiz

Kjo sportiste e famëshme vdishet në publik, zogu dhe vithet në shesh (Foto)

    Kjo sportiste e famëshme vdishet në publik, zogu dhe vithet në shesh (Foto)

Francesca Piccinini po e tërheqë vëmendjen në plazhet e bukura italiane. Volejbollistja e famshme është parë së fundi në Milano ku me bikinet ngjyrë leopardi i ka bërë shumë meshkuj

Read Full Article

Modelja e njohur tregon format shpërthyese (Foto)

    Modelja e njohur tregon format shpërthyese (Foto)

Një shikim prej ëndërrimtareje. Kështu është fotografuar Kelly Brook nga i fejuari i saj Jeremy Parisi gjatë pushimeve të tyre romantike në Provenza. Modelja dhe artistja me forma seksi qëndron

Read Full Article

Kjo është femra më seksi në Instagram (Foto)

    Kjo është femra më seksi në Instagram (Foto)

Demi është modele dhe bukurinë e saj e ekspozon çdo ditë përmes rrugës së Instagramit. Duke iu falënderuar fotografive seksi, ajo ka marrë jo zyrtarisht titullin e femrës më sfiduese

Read Full Article

Bebe Rexha lakuriq tregon zogun (Foto)

    Bebe Rexha lakuriq tregon zogun (Foto)

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha ka lënë për pak kohë anash angazhimet e saj. Këto ditë të nxehta Bebe po i shijon si më së miri. Përveç muzikës që bën

Read Full Article

Luana kapet mat duke i provokuar ndjekësit e saj (Video)

    Luana kapet mat duke i provokuar ndjekësit e saj (Video)

Luana botës së televizionit ju fut qysh me pjesëmarrjen në emisionin investigativ ‘Fiks Fare’ ku luana ishte balerinë, shkruan Kosovarja.

Read Full Article

Amanda bën një “selfie” shumë provokuese (Foto)

    Amanda bën një “selfie” shumë provokuese (Foto)

Amanda Lee shquhet për trupin e saj bukur shumë të formësuar. Bjondja në fjalë i kushton rëndësi të vecantë fizikut

Read Full Article

Upss! Kanye nuk iu reziston formave të Kimit, ia fut duart në publik (Foto)

    Upss! Kanye nuk iu reziston formave të Kimit, ia fut duart në publik (Foto)

Kim Kardashian nuk zhgënjeu në daljen e saj, duke nxjerrë në pah hiret e saj të mrekullueshme. Formave joshëse të

Read Full Article

Kjo seksbombë provokuese tepër (FOTO)

    Kjo seksbombë provokuese tepër (FOTO)

Sommer Ray nuk e ka ndërmend të ndalet, kur bëhet fjalë për poza të ndryshme provokative. Bukuroshja e njohur e

Read Full Article

Pozon NUDO, fotot i publikohen në gjithë botën (FOTO)

    Pozon NUDO, fotot i publikohen në gjithë botën (FOTO)

Modelja bukuroshe Lindsey Pelas ka bërë një fotosesion që i ka lënë pa mend 6 milionë ndjekësit e saj në

Read Full Article

‘Nihani’ momente romantik me burrin e saj bën pushimin (Foto)

    ‘Nihani’ momente romantik me burrin e saj bën pushimin (Foto)

Neslihan Atagul është bërë e njohur te publiku shqiptar falë rolit të saj në serialin “Kara Sevda”. Aktorja turke në

Read Full Article
1 2 3 20


Responsive WordPress Theme Freetheme wordpress magazine responsive freetheme wordpress news responsive freeWORDPRESS PLUGIN PREMIUM FREEDownload theme freeDownload html5 theme free - HTML templates Free Top 100+ Premium WordPress Themes for 2017 Null24