Monitor.mk

Sport

Nuk mungon libri i shejntë në tavolinën e Shkodran Mustafit (FOTO)

    Nuk mungon libri i shejntë në tavolinën e Shkodran Mustafit (FOTO)

Shkodran Mustafi lojtar i Arsenalit në Instastory nxjer fotografi duke shikuar ekipin e tij të mëparshëm Sampdoria ku filloi edhe të shkëlqej pas disa ndeshjeve ariti të siguroj edhe vend

Read Full Article

Momenti kur Sergio Ramos thyen hundën (VIDEO)

    Momenti kur Sergio Ramos thyen hundën (VIDEO)

Është mbyllur në barazim pa gola derbi mes Atleticos dhe Real Madridit e vlefshme për javën e 12-të të La Ligas spanjolle. Serigo Ramos ka përfunduar derbin e parë madrilen

Read Full Article

Shqiptari nga Shkupi mer vendin e parë në Judo Europian Cup

    Shqiptari nga Shkupi mer vendin e parë në Judo Europian Cup

Kadeti Evropian Hamza Jashari mer vendin e parë sot në ndeshjen (Cadet European Judo Györ 2017) të cilën u mbajt në Hungari./Monitor.mk

Read Full Article

Ku eshte Suarez ? Ja se cfare goooli shenon

    Ku eshte Suarez ? Ja se cfare goooli shenon

Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Leganes. Është sërish Luis Suarez, që ka shënuar për 0-2. Suarez shënoi në minutën e 61.

Read Full Article

Ronaldo: Jam më shumë se thjesht makinë golash

    Ronaldo: Jam më shumë se thjesht makinë golash

Cristiano Ronaldo i ka hedhur poshtë pohimet se forma e tij e dobët ka bërë që ai të jetë i

Read Full Article

“Dua 7 fëmijë dhe 7 ‘Topa të Artë’”

    “Dua 7 fëmijë dhe 7 ‘Topa të Artë’”

Cristiano Ronaldo, 32 vjeç dhe numëron plot katër fëmijë, po aq sa ka edhe “Topa të Artë”, por ylli dhe

Read Full Article

Cristiano Ronaldo dhe Sergio Ramos në luftë

    Cristiano Ronaldo dhe Sergio Ramos në luftë

Real Madridi është në krizë aktualisht dhe këtu nuk ka asnjë shenjë që kjo do të ndalet. Cristiano Ronaldo, golashënuesi

Read Full Article

Ja katër arsyet pse Ronaldo dëshiron të largohet nga Reali

    Ja katër arsyet pse Ronaldo dëshiron të largohet nga Reali

Cristiano Ronaldo nuk është i lumtur në Real Madridi dhe dëshiron të largohet në fund të këtij sezoni Lojtari më

Read Full Article

Fëmija i vogël e zë ngushtë Neymarin duke e pyetur pse shkove te PSG, përgjigja e braziliani nderon kampionatin Ligue 1

    Fëmija i vogël e zë ngushtë Neymarin duke e pyetur pse shkove te PSG, përgjigja e braziliani nderon kampionatin Ligue 1

Anglia luajti miqësore të martën ndaj Brazilit, ndërsa në qendër të vëmendjes ishte Neymar. Edhe pse nuk munguan emrat si

Read Full Article

Penallti për Spanjën, i çmenduri Ramos gjuan, ja ku përfundoi topi (VIDEO)

    Penallti për Spanjën, i çmenduri Ramos gjuan, ja ku përfundoi topi (VIDEO)

Kombëtarja spanjolle ka shënuar dy gola përballë kombëtares së RusisëGolashënuesi i parë në këtë takim ishte Jordi Alba i cili

Read Full Article
1 2 3 31

Responsive WordPress Theme Freetheme wordpress magazine responsive freetheme wordpress news responsive freeWORDPRESS PLUGIN PREMIUM FREEDownload theme freeDownload html5 theme free - HTML templates Free Top 100+ Premium WordPress Themes for 2017 Null24