Monitor.mk

Enca plas “bombën”, publikon video seksi me të brendshme

Enca plas “bombën”, publikon video seksi me të brendshme
October 12
16:46 2017

Prej disa kohësh këngëtarja Enca Haxhia i ka munguar rrjeteve sociale me postimet e saj provokuese dhe seksi.

Por duket se diçka e tillë ka zgjatur pak. Këngëtarja është rikthyer me shpërthyese se kurrë, përmes një postimi në Instagram.

Ajo shfaqet në tualet e veshur me një palë reçipeta ngjyrë bezhë ku nis e kërcen dhe më pas tregon edhe mbathjet e zeza.

Related Articles