Ismali fe terroriste? Kjo është përgjigja e Noizyt që i shokoi të gjithë (Video)

Mirëpo, a mendon reperi Noizy që Islami është fe terroriste?

Në një video që po qarkullon në Youtube, video e shkëputur nga një emision shqiptar, Noizy e kishte dhënë një përgjigje të qartë lidhur me këtë çështje, shkruan lajmi.net

Ai ishte në emisionin ‘Zonë e Lirë’ dhe i pyetur nga Çani se si e sheh këtë fe, ai ka thënë se është një gabim shumë i madh se si njerëzit kanë qejf t’ia njollosin emrin kësaj feje.

Po ashtu, ai ka bërë edhe një fajësim për media. Kuptojeni në videon më poshtë.

Related Posts