Monitor.mk

Jeta luksoze e gruas së Erdogan-it, ajo pi çaj që kushton 1800 euro në gotë ari që bën 300 euro

Jeta luksoze e gruas së Erdogan-it, ajo pi çaj që kushton 1800 euro në gotë ari që bën 300 euro
October 12
18:30 2017

Derisa pretendon të jetojë një jetë normale me vlera turke gruaja e presidentit turk Recep Tayyip Erdogan, po ndodh krejt e kundërta.
Gruaja e Presidentit turk, Emine Erdogan, nuk bën asgjë tjetër përveç që shpenzon shumë para.

Pasionet e saj të veçanta janë rrobat nga dizajnerët dhe gjërat e shtrenjta antike, raporton Express.

Derisa populli i vendit të saj jetojnë në varfëri të skajshme me nga 3 euro një ditë, gruaja e presidentit krenohet se ajo pi çaj special të bardhë në vlerë prej 1500 funteve (1800 euro) një kilogram… dhe pije në gota të flakëruara ari me vlerë £ 250 secila (300 euro).

Mediet e kanë quajtur gruan e Erdoganit një grua të sëmurë pas blerjeve të gjërave të shtrenjta. /Daily Mail

Related Articles