DRITHERUESE: Ditë Zie Për Bes Kallakun, Humb Njeriun Më Të Shtrenjtë….(Foto)

Ditë Zie Për Bes Kallakun, Humb Njeriun Më Të Shtrenjtë….Bes Kallaku humb njeriun më të shtrenjtë / Këngëtari dhe artisti nga Shqipëria, Bes Kallaku sot ka humbur nje person shum te dashur ne jeten e tij, e cila ishte e sëmurë tash e një kohë të gjatë. Kjo ditë ka qenë mjaftë e trishtueshme për këngëtarin e mirënjohur. Ai ka humbur këtë person të cilin do ta kuptoni nga video të cilën ai e ka postuar ai në rrjetet sociale, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video dritheruese: