MPB: I kemi arrestuar vrasësit nga incidenti i armatosur në Reçic të Vogël

Dy persona janë arrestuar lidhur me përleshjen e armatosur në Reçic të Vogël, ku mbeti i vrarë Naip Rexhepi nga Kumanova dhe u plagosën dy persona të tjerë.

“ Sot rreth orës 18:40 është paraqitur rast I të shtënave me armë zjarri në Lagjen Reçic të Tetovës. Pasi shërbimet policore kanë dalë në vendngjarje kanë gjtur gjurmë gjaku” thonë nga MPB.