Policia amerikane gjen trupin e pajetë të Adea Shabanit… (VIDEO)

Mediat amerikane zbulojnë se njësia policore në Los Anxhelos dhe ekipi policor i Nevadës në rrethinën e Los Anxhelos më saktë në Spensvill me antropologët dhe mjekët ligjor kanë gjetur eshtra e një trupi femëror që besohet se i takojnë aktores së zhdukur shqiptare nga Shkupi Adea Shabani. Në vendngjarje ishte njeriu i parë i policisë së Nevadës Robert Bringolf bashkë me antropologët të cilët duhet të identifikojnë se a bëhet fjalë në të vërtetë për aktoren e zhdukur, proces ky që do të zgjatë disa ditë. KLIKO ne foto poshte per ta pa VIDEON:

Adea Shabani për herë të fundit është parë më 23 shkurt, para disa ditëve aktori Kristofer Spotz, që dyshohet se ishte dhe i dashuri i aktores shqiptare, kreu vetëvrasje në makinë të vjedhur.