Befasuese, Ja Çfarë lidhje familjare ka Xhakarta e “O sa mirë” me Donika Kadaj-Bujupi…

Roli i Xhakartës tashmë është një nga rolet me mjaftë hapësirë në serialin “O sa mirë”, që shikohet nga publiku çdo të diele. Arta Elezaj, dikur modele, e tani e njohur si aktore, e ka brumosur mirë karakterin e saj, që është bërë një nga rolet e rëndësishme në serial. Xhakarta mjaftë e bukur, e veçantë, e goxha e ngjashme me deputeten Donika Kadaj-Bujupi. Ja cfarë lidhje familjare kan ata, këtë e tregon Arta ne intervist, per me shume kkliikoni posht foton dhe ju hapet video: