Ndahet nga jeta aktorja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri me fjalë prekëse

Ditën e sotme të gjithë jemi shokuar kur dëgjuam për lajmin se ishte gjetur një trup i pajetë në Los Angeles. Por dyshohet se ky trup është i aktores shqiptare nga Maqedonia, Adea Shabani.Madje u dyshua se ishte ish i dashuri i aktores ai që e kishte vrarë e më pas groposur, por ky i fundit u vetëvra para 4 ditesh.
Mes shumë postime nga të afërmit e pikëlluar dhe personazhet e njohur, është edhe postimi i këngëtares shqiptare, Adelina Tahiri .Ajo ndihet e pikëlluar për humbjen e Adeas, të cilën mund ta ketë patur të afërt ose të njohur pasi janë të dyja nga Shkupi.