Modelja zhvishet live në TV, çmenden mysafirt në studio (Video)

Nje mysafire eshte zhveshur live ne tv per arsye sportive dhe ate ekam vizatuar flamurin e ekipit qe e dashuron ne pjesen e gjooksit… video ka mar me miliona klikime ne youtub per me pak se 2 dit…. Por ato qe ishin prezent nuk munden te duronin, sepse vajza eshte me te vertet e zjarrt dhe joshese. Te gjithe mysafiret u ngriten ne kembe duartrokisnin dhe brohorisnin, derisa ajo u zhvesh e tera… Shikoni VIDEON me poshte, duke KLIKUAR ne foton poshte:

Related Posts