Monitor.mk

Morena shfaq këmbët mbi timonin e veturës haron zogun (Foto)

Morena shfaq këmbët mbi timonin e veturës haron zogun (Foto)
July 15
20:36 2017

Morena Taraku këto ditë pritet të publikojë projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Shlif”.
Gjersa është në përgatitje të finalizimit të klipit, Morena po e shfrytëzon mjaft mirë momentin që të gjendet pranë fansave përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi mjaft provokuese në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.
Modelja shfaqet duke ekspozuar këmbët mbi timonin e veturës së saj, ndërsa vë në pah tatuazhet e saj të bukura.

Ajo shquhet si një ndër trupat më seksi në estradë, ndërsa paraqitet provokative, i ka të shpeshta.

Related Articles