Monitor.mk

Ja si do të ishin rezultatet në 11 komumat me koalicionin BESA-Aleanca kundër BDI-LSDM (FOTO)

Ja si do të ishin rezultatet në 11 komumat me koalicionin BESA-Aleanca kundër BDI-LSDM (FOTO)

    Ja si do të ishin rezultatet në 11 komumat me koalicionin BESA-Aleanca kundër BDI-LSDM (FOTO)

Liderët, përfaqësuesit dhe aktivistët partiak të Besës dhe Aleancës për Shqiptarët vetëm se kanë shpallur koalicionin për 11 komunat e mbetura në raundin e dytë, shkruan InfoShqip. BDI që para

Read Full Article

Dehari, në mbështetje të Ganiut

    Dehari, në mbështetje të Ganiut

Kryetari i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari, ka vizituar Shtabin zgjedhor të BDI-së të Çairit. Fituesi i zgjedhjeve të 15 tetorit në Kërçovë ka qëndruar në Shkup, ku është pritur

Read Full Article

Afrim Gashi konfirmon BESA dhe Aleanca do përkrahin njëra-tjetrën

    Afrim Gashi konfirmon BESA dhe Aleanca do përkrahin njëra-tjetrën

Sekretari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi, në një prononcim të shkurtër për gazetën Kombëtare “Bota sot” ka konfirmuar marrëveshjen mes Lëvizjes BESA dhe Aleancës për Shqiptarët në raundin e dytë

Read Full Article

Liderët e ri kanë dy opsione: Bashkëpunim ose Dorëheqje

    Liderët e ri kanë dy opsione: Bashkëpunim ose Dorëheqje

Liderët e partive të reja janë në ballafaqim me Bashkimin Demokratik për Integrim në dy komuna, konkretisht lideri ASH-së Ziadin Sela në Strugë, kundër Ramiz Merkos, të BDI-së, nga ana

Read Full Article

Shkencëtarët e NASA’s zbulojnë ‘Zotin’ – 17, 000 vite dritë është larg nesh (Video)

    Shkencëtarët e NASA’s zbulojnë ‘Zotin’ – 17, 000 vite dritë është larg nesh (Video)

A është zbuluar Zoti?Supozohet se shkencëtarët e NASA’s besojnë se Zoti është 17, 000 vite dritë larg nesh, por a

Read Full Article

Sulmuesi i Selës përfundon në kardiologji, pak pas arritjes së koalicionit “Aleanca me Besë”

    Sulmuesi i Selës përfundon në kardiologji, pak pas arritjes së koalicionit “Aleanca me Besë”

Aleksandar Janevski, i njohur me nofkën “Toshta”, njëri nga pesë personat që u arrestuan sot nga policia për shkak të

Read Full Article

LSDM ka një lajm të mirë për koalicionin Besa-Aleanca

    LSDM ka një lajm të mirë për koalicionin Besa-Aleanca

LSDM do të qëndrojë neutrale në raundin e dytë zgjedhor në Strugë, ku do të garojnë kandidatët për kryetarë komunash

Read Full Article

Në Tetovë bashkohen Aleanca dhe BESA, festa u zhvillua kështu (FOTO)

    Në Tetovë bashkohen Aleanca dhe BESA, festa u zhvillua kështu (FOTO)

Në Tetovë është shënuar menjëherë bashkimi i strukturave politike të Aleancës për Shqiptarët dhe Lëvizjes BESA për të garuar bashkërisht

Read Full Article

AKTUALE: LSDM dhe BDI nxjerin LR PDSH-në nga Qeveria?!

    AKTUALE: LSDM dhe BDI nxjerin LR PDSH-në nga Qeveria?!

Lidhja social demokratike e Maqedonisë dhe Bashkimi Demokratik për Integrim bisedojnë për përjashtimin nga koalicioni qeveritar LR PDSH-në pasi partia

Read Full Article

Sulm me bombë kundër një automjeti të policisë në jug të Turqisë

    Sulm me bombë kundër një automjeti të policisë në jug të Turqisë

Të paktën 12 policë u plagosën pasditen e së martës në një sulm me bombë, i cili kishte në shënjestër

Read Full Article

Responsive WordPress Theme Freetheme wordpress magazine responsive freetheme wordpress news responsive freeWORDPRESS PLUGIN PREMIUM FREEDownload theme freeDownload html5 theme free - HTML templates Free Top 100+ Premium WordPress Themes for 2017 Null24