Monitor.mk

Otto Von Bismark: Muhammed, më vjen keq që s`isha bashkëkohësi yt

Otto Von Bismark: Muhammed, më vjen keq që s`isha bashkëkohësi yt

    Otto Von Bismark: Muhammed, më vjen keq që s`isha bashkëkohësi yt

Princi Otto Von Bismark Politikan dhe burrështetas i madh, themeluesi i Gjermanisë, i cili njihet në popull si “Udhëheqësi i Hekurt“, thotë: “Muhammedi është perso­na­li­teti i jashtëzakonshëm. Jo rastësisht, Zoti

Read Full Article

Kur VMRO-DPMNE propozonte ndarjen e Maqedonisë (dëshmi)

    Kur VMRO-DPMNE propozonte ndarjen e Maqedonisë (dëshmi)

Politikanë e analistë të afërt me pushtetin akuzojnë kundërshtarin e tyre të përbetuar, Zoran Zaev, se me pranimin e platformës shqiptare po i hap dyert ndarjes etnike të Maqedonisë. Po

Read Full Article

İçerde 31. Bölüm 1. Fragman

    İçerde 31. Bölüm 1. Fragman

İçerde 31. Bölüm 1. Fragman Polis Akademisi’nde okuyan Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına

Read Full Article

Georgievski: “Shqiptarët do të mendojnë për një shtet të tretë shqiptar në Ballkan’ (Video)

    Georgievski: “Shqiptarët do të mendojnë për një shtet të tretë shqiptar në Ballkan’ (Video)

Ish-kryeministri i Maqedonisë në kohën 1998-2002, Ljubço Georgievski në një intervistë të mëhershme për televizion BTv ka folur për shqiptarizimin e Maqedonisë ku mes tjerash flet edhe për dygjuhësinë në

Read Full Article

Ja pse Allahu e trondit tokën me tërmete!

    Ja pse Allahu e trondit tokën me tërmete!

Përcillet se Enes bin Malik – radijallahu anhu – i tha Aishes – radijallahu anha: “ O nëna e besimtarëve,

Read Full Article

Pema e ndaluar – Hoxhë Irfan Salihu (VIDEO)

    Pema e ndaluar – Hoxhë Irfan Salihu (VIDEO)

Hoxha i nderuar Irfan salihu në këtë sekuencë flet për Pemën e ndaluar që e kafshoi baba i njerëzimit Ademi

Read Full Article

Philip John Halford: Kurrë nuk mund ta pranoja idenë se Krishti është bir i Zotit

    Philip John Halford: Kurrë nuk mund ta pranoja idenë se Krishti është bir i Zotit

“Edhe pse që nga fëmijëria isha edukuar në frymën krishtere, kurrë nuk mund ta pranoja idenë se Krishti është bir

Read Full Article

Ministria e Punëve të Brendshme sapo e dha alarmin e fundit për qytetarët e Kosovës

    Ministria e Punëve të Brendshme sapo e dha alarmin e fundit për qytetarët e Kosovës

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Valdet Hoxha në emisionin “Kontakt” në Tribuna Channel, ka siguruar qytetarët e Kosovës se siguria

Read Full Article

Ivanov e kërcënon Zaevin se do ta çoj në burg

    Ivanov e kërcënon Zaevin se do ta çoj në burg

Presidenti Gjorgje Ivanov në intervistën për “Viner Cajtung” madje ka kërcënuar me burg kreun e LSDM-së Zoran Zaev nëse ky

Read Full Article

Mijallkov dhe Çavkov komanduan me aksionin në Kumanovë

    Mijallkov dhe Çavkov komanduan me aksionin në Kumanovë

Sot janë mbushur dy muaj nga ngjarja e 9 majit në Kumanovë. Tek partitë shqiptare ka mbizotëruar heshtja dhe se

Read Full Article

Responsive WordPress Theme Freetheme wordpress magazine responsive freetheme wordpress news responsive freeWORDPRESS PLUGIN PREMIUM FREEDownload theme freeDownload html5 theme free - HTML templates Free Top 100+ Premium WordPress Themes for 2017 Null24