Monitor.mk

Dështimi i qeverisë së Kosovës!?

Dështimi i qeverisë së Kosovës!?

    Dështimi i qeverisë së Kosovës!?

Shkarkimi i qeverisë së kryeministrit, Isa Mustafa në Kosovë ka tërhequr vëmendjen e mediave gjermane, ku theksohet, se Kosova megjithë ndihmat mbetet vendi më i varfër e i korruptuar. Gazeta

Read Full Article

Presidenti Nishani vizitë zyrtare në Kosovë, takohet me liderët politikë

    Presidenti Nishani vizitë zyrtare në Kosovë, takohet me liderët politikë

Presidenti, Bujar Nishani, ka arritur mbrëmë në Prishtinë, dhe nga sot do të fillojë vizitën zyrtare në Kosovë. Nishani vizitën do ta fillojë me një takim me homologun e tij

Read Full Article

Të paktën tetë persona humbën jetën në një tërmet në Kinë

    Të paktën tetë persona humbën jetën në një tërmet në Kinë

Të paktën tetë persona humbën jetën, ndërsa 11 janë plagosur në tërmetin në Kinë, njoftoi Sinhua. Tërmeti ka qenë me intensitet prej 5,5 ballësh sipas Rihterit dhe ka ndodhur në

Read Full Article

Ikë VMRO, kthehet parcela e selisë së BFI-së në Kala të Shkupit

    Ikë VMRO, kthehet parcela e selisë së BFI-së në Kala të Shkupit

Sot, Reisul Ulema H. Sulejman ef. Rexhepi bashkë me shefin e kabinetit të tij, Muzemil ef. Osmani, kanë shëtitur nëpër parcelen e selisë së BFI-së në Kalanë e Shkupit, të

Read Full Article

Erdogan numron gabimet e Amerikës

    Erdogan numron gabimet e Amerikës

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, shfaqi shpresën se SHBA-ja do të tërheqë vendimin për të armatosur forcat kurde që

Read Full Article

Veç Isa i trishtuar, Përse të gjitha partitë, veç LDK, votuan mocionin

    Veç Isa i trishtuar, Përse të gjitha partitë, veç LDK, votuan mocionin

Të gjithë e rrëzuan Mustafën. Gati për një fillim të ri, ishte mesazhi i kreut të Kuvendit, Kadri Veseli, i

Read Full Article

Ahmeti: Pres që Ivanov të ndajë mandatin (VIDEO)

    Ahmeti: Pres që Ivanov të ndajë mandatin (VIDEO)

Lideri i LSDM-së ka marrë mbështetjen tonë që të dorëzojë garanci për unitaritetin e Maqedonisë ka thënë në deklaratën për

Read Full Article

PSP-ja dridh personat e dyshuar: Ngrin dhebllokon të gjitha llogaritë…

    PSP-ja dridh personat e dyshuar: Ngrin dhebllokon të gjitha llogaritë…

Gjykatësi i procedurës paraprake i Gjykatës Themelore Shkup 1 sot pasdite me kërkesë të Prokurorisë Speciale Publike ka sjellur vendim

Read Full Article

Milaim Zeka: Ja 12 politikanët që do të akuzohen nga Specialja mesin e tyre Thaçi, Veseli, Limaj…

    Milaim Zeka: Ja 12 politikanët që do të akuzohen nga Specialja mesin e tyre Thaçi, Veseli, Limaj…

Gazetari Milaim Zeka, ka vazhduar edhe sot me publikimin e emrave të personave që, sipasi tij, do të dalin para

Read Full Article

Oneal, Tregon Momentet Historike Të Ekzekutimit Të Bin Laden: Në Fillim Na Doli Djali (VIDEO)

    Oneal, Tregon Momentet Historike Të Ekzekutimit Të Bin Laden: Në Fillim Na Doli Djali (VIDEO)

Oficeri që vrau Osama Bin Laden është Roberto Oneal. Bëhet fjalë për 41 vjeçarin që ka folur shpesh në media

Read Full Article

Responsive WordPress Theme Freetheme wordpress magazine responsive freetheme wordpress news responsive freeWORDPRESS PLUGIN PREMIUM FREEDownload theme freeDownload html5 theme free - HTML templates Free Top 100+ Premium WordPress Themes for 2017 Null24