Monitor.mk

Maqedonasit “formojnë” brigada popullore (VIDEO)

Maqedonasit “formojnë” brigada popullore (VIDEO)

    Maqedonasit “formojnë” brigada popullore (VIDEO)

Një grup i të ashtuquajturëve Patriot maqedonas, të veshur me bluza të zeza dhe me kryq të madh kanë publikuar se do të mbrojnë atdheun e tyre nga armiqtë potencial.

Read Full Article

I mbijetuari i sulmit kimik në Siri ka një premtim për Donald Trump-in! (VIDEO)

    I mbijetuari i sulmit kimik në Siri ka një premtim për Donald Trump-in! (VIDEO)

Sirianët kanë pasur reagime të ndryshme ndaj sulmit amerikan mbi bazën e armëve kimike, që vranë 80 civilë sirianë të martën, por shumica e shohin si fundin e mosndëshkimit të

Read Full Article

DHUNË POLICORE NË PIKË TË DITËS, POLICI TËRHEQË ZVARRË QYTETARIN

    DHUNË POLICORE NË PIKË TË DITËS, POLICI TËRHEQË ZVARRË QYTETARIN

Ora 14:35, qytetarë vërshojnë panairin e Shkupit, duke kërkuar librin e dëshiruar. Përveç nga qytetarët, rrugët bllokohen edhe nga policia, e cila po përgatitet për delegacionin që duhet të kalojë.

Read Full Article

SALMAN AL-AUDE: BOTA ARABE NGELI E HESHTUR NDAJ MASAKRËS NË SIRI

    SALMAN AL-AUDE: BOTA ARABE NGELI E HESHTUR NDAJ MASAKRËS NË SIRI

Bota arabe dhe komuniteti ndërkombëtar ka ngelur i heshtur ndaj përdorimit të armëve kimike në Han Shejhun në Idlib, ka thënë Salman al-Aude, i njohur si një ligjërues në botën

Read Full Article

ERDOGAN FLET PËR SULMIN E SHBA-SË NË SIRI

    ERDOGAN FLET PËR SULMIN E SHBA-SË NË SIRI

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, në një fjalim të mbajtur në ceremoninë ne inaugurimeve masive në qytetin Hatay të

Read Full Article

“ARENA”, DEBAT I ASHPËR MES ILIJA DIMOVSKIT TË VMRO-SË DHE MUHAMED ZEQIRIT TË LSDM-SË

    “ARENA”, DEBAT I ASHPËR MES ILIJA DIMOVSKIT TË VMRO-SË DHE MUHAMED ZEQIRIT TË LSDM-SË

Kush çfarë ka bërë për shqiptarët, në kohën e cilës parti kanë qenë më të dëmtuar shqiptarët, puna e Prokurorisë

Read Full Article

Gruevski, thirrje maqedonasve të përgatiten për rezistencë të gjatë

    Gruevski, thirrje maqedonasve të përgatiten për rezistencë të gjatë

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, ka deklaruar se partia e tij dhe populli nuk do të lejojnë zbatimin e Deklaratës

Read Full Article

Afrim Gashi aktivistëve të BESËS: Sharjet dhe ofendimet nuk na takojnë neve

    Afrim Gashi aktivistëve të BESËS: Sharjet dhe ofendimet nuk na takojnë neve

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi, në rrjetin social Facebook ka shkurar; “Disa herë e kemi thënë, po

Read Full Article

Profesori ndërhyn në ligjeratën e Hoxhës Jusuf Hajrullahu (Moment i Bukur) (VIDEO)

    Profesori ndërhyn në ligjeratën e Hoxhës Jusuf Hajrullahu (Moment i Bukur) (VIDEO)

Ua paraqesim një moment shum të bukur gjat ligjeratës javore që i mban hoxha i nderuar Jusuf Hajrullahu në Xhaminë

Read Full Article

Sa shumë tmira na jep Allahu: Në botë ka më shumë se 60 mijë lloje të pemëve

    Sa shumë tmira na jep Allahu: Në botë ka më shumë se 60 mijë lloje të pemëve

Nga shtetet me numrin më të madh të pemëve, kryeson Brazili, me gjithsej 8.715 lloje ndërsa numri më i vogël

Read Full Article

Responsive WordPress Theme Freetheme wordpress magazine responsive freetheme wordpress news responsive freeWORDPRESS PLUGIN PREMIUM FREEDownload theme freeDownload html5 theme free - HTML templates Free Top 100+ Premium WordPress Themes for 2017 Null24