SHOKUESE: Nuk pritej kjo aspak nga Blero, pas Teutës harron edhe Afronën, kapet mat duke u puthur me këngëtaren e njohur (FOTO)

Teuta Krasniqi dhe Blero Muharremi ishin bashk për shumë vite dhe një prej çifteve më të lumtur të estradës.Por Çifti i dhanë fund lidhjes mes tyre, përshkak të disa problemeve që kishin.Dhe pas një kohe Blero tregoi në media se është dashuruar tek një vajzë tjetër e ajo ishte Afrona.Pas ksaj edhe Teuta filloi një lidhje dashurie me Adonisin.Dhe të gjitha kto u komentuan shumë në mediat shqiptare, por si duket tani vjen dhe e papritura apo skandali nga Blero, ku është shokuese se si ai u kap mat nga paparacit duke u puthur me këngëtaren e njohur shqiptare, për më shumë shtypni posht reklamen dhe pas 2 sekondash ju hapen kto foto shokuese:

Related Posts