Aksident i rëndë në hyrje të Sarajit

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë në Saraj gjegjësisht në hyrje për në Kondovë te pompa e benzinës Makpetroll, njofton derveni.info.

Në vendgjarje janë punonjësit e policisë dhe sipas raportimeve nuk ka të lënduar.