Plago set djali i Sulejman Rexhepit

Në Gjorçe Petrov, është sulmuar i biri i ish kreut të Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Rexhepit i cili është edhe nëpunës policor.

Rastin për TV21 e kanë konfirmuar nga Ministria e Punëve të Brendshme, ndërkaq shtojnë se ai ka qenë në veturë derisa është sulmuar nga një veturë tjetër.

Sipas informacioneve të para, thuhet se i biri i Sulejman Rexhepit ka pësuar lëndime në këmbë dhe është dërguar në Spitalin “8 Shtatori” për t’i dhënë ndihmë.

Nga MPB-ja njoftojnë se janë marrë të gjitha masat për zbardhjen e rastit./TV21