“Karma”, ndiqeni klipin e këngës që përfaqëson Shqipërinë në Eurovision

Këngëtarja Anxhela Peristeri publikoi videoklipin zyrtar të këngës “Karma”.

Anxhela ka postuar në faqen e saj në Instagram disa foto nga momentet e xhirimit. Duket në pamje sa e thjeshtë aq dhe elegante, me një fustan të bardhë, të gjatë, me me një të çarë në të majtë dhe flokët e lëshuar.
Ajo qëndron në rrugë dhe vendi përreth është i mbuluar nga dëbora. “Po qëndroja në të ftohtë duke menduar se ky videoklip do të jetë madhështor“, shkruan Anxhela duke nënkuptuar se ka sfiduar të ftohtin për t’u dukur kështu. Por, duket se çdo vështirësi po shpërblehet nga fjalët e publikut, që e kanë komplimentuar artisten.

Pak ditë më parë, ajo publikoi fotosesionin me veshje popullore nga disa treva shqiptare, me të cilat u prezantua në Eurosong. Disa prej fotove u postuan në faqen zyrtare të “Eurovision”. Me këngën “Karma”, Anxhela prezanton Shqipërinë këtë vit në festivalin europian të këngës.

Ndiqeni klipin më lidhjen më poshtë:

A.B.