December 9, 2022

Qentë endacakë “hanë” veturën e një prishtinase

Sot në orët e hershme të mëngjesit ka ndodhur një ngjarje e pazakontë në Prishtinë.

Një qytetare është ankuar në një grup privat se qentë endacakë ia kanë shkatërruar veturën, njofton Klan Kosova.

Ajo thotë se e ka njoftuar Policinë për këtë rast dhe i është thënë se ky nuk është rasti i parë.

A.B.