Ajo tha “po”, Fjolla Morina dhe partneri i saj fejohen në Maldive – VIDEO

Fisniku, i dashuri i Fjolla Morinës prej kohësh, sot i propozoi martesë dhe ajo tha “po”. E gjithë skena romantike u zhvillua në Maldive ku çifti qëndron për pushime. Prive publikoi video nga fejesa.

https://www.facebook.com/PriveTVShow/videos/1176951759422357/

A.B.