Dafina infektohet me COVID-19

Në këtë valë të re të përhapjes së virusit SARS-CoV-2 në vend, ndër të prekurat është edhe këngëtarja Dafina Zeqiri.

Lajmin e ka konfirmuar vetë ajo përmes një postimi në rrjete sociale.

Mësohet se Dafina është karantinuar bashkë me të dashurin e saj, DJ Geek dhe bëjnë pjesë në rastet e lehta të simptomave të virusit.

Të shkuara! /Prive.al

A.B