Vde*s aktori Rasim Thaçi – Cima

Ka vde*kur sot në moshën 71 vjeçare aktori i njohur, Rasim Thaçi-Cima. Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e aktorit. Ai ka disa ditë që ishte duke vuajtur nga Covid-19 dhe ishte i shtrirë në Klinikën infektive. Rasim Thaçi, i cili njihet si Cima do të mbetet në kujtesën e publikut për rolet e tij të shumta komike./21Media

A.B.