U tregon “muskujt” policëve, privohet nga liria 31-vjeçari nga Tetova

Mbrëmjen e djeshme rreth orës 21 e 10 minuta, në rrugën e ,,Prespës” në Tetovë, efektivët e policisë të SPB Tetovë e kanë arr estuar 31-vjeçarin A.B nga Tetova, i cili u soll në mënyrë agr esive ndaj tyre, kurse i njëjti së bashku me personin R.A. (30) gjithashtu nga Tetova me të cilin kishin lëvizur me veturë “Opel” me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar personi A.B. I cili nuk posedonte patentë shoferi dhe leje qarkullimi.

Çështja është duke u sqaruar dhe dokumentuar, pas së cilës do të përgaditet parashtresë adekuate./Tetova1

A.B.