Tronditet Kavaja/ Burri djeg gruan në makinë dhe më pas vetëvaret

Shipëri – Një ngjarje e rëndë tronditi Kavajën dhe jo vetëm këtë të shtunë.
Burrë e grua kanë gjetur vdekjen si pasojë e një krimi me dinamikë të rëndë.

Bilbil Shirja 48 vjec, dyshohet se ka ka djegur gruan brenda një automjeti.

Më pas ai ka vetevarur veten në një pemë.

Krimi i rëndë ndodhi në fshatin Manskuri. Policia punon në zbardhjen e rastit./VizionPlus

A.B.