“Kush je ti dhe ku është Kida?”, Kidën nuk e njeh shoqëria me ndryshimin e fundit

Kida që nga paraqitja e parë në skenë e deri sot ka arritur të tërheqë vëmendje me zërin sigurisht, por edhe me stilin e veshjet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e re në moshë, por shumë e talentuar dhe e kërkuar nga publiku bën shpesh ndryshime në stil, e kështu ka vepruar edhe së fundi, duke u kthyer në një bionde me balluke e duket shumë seksi.

Një shoqe e saj ka publikuar një fotografi të këngëtares dhe ka shkruar se mezi po njihet.

“Kush je ti dhe ku është Kida?” ka shkruar ajo në mbishkrim./Revista Kosovarja

A.B.