​Jennifer Aniston kapet në përqafim me regjisorin

Aktorja Jennifer Aniston shijoi një natë të premteje në mbrëmje me regjisoren Molly McNearney dhe miqtë në një restorant luksoz në Los Anxhelos dhe gjatë daljes nga restoranti, fotoreporterët regjistruan Jen duke përqafuar një burrë misterioz.

Shumë fansa shpresonin se ishte i dashuri i saj i ri, por gjithsesi nuk duket se është kështu.

“A ka ajo Jennifer një të dashur të ri?”, “Mjerisht, Jen nuk është më beqare, kush është ky burrë?”, “Unë jam shumë i lumtur për të, shpresoj se ai është i denjë për dashurinë e saj”, janë disa nga komentet në mediat sociale pasi fotot janë përhapur në internet.

Por si duket, kjo nuk ka të bëjë me një dashuri të re.

“Nuk është një i dashur i ri, qetësohunu njerëzit. Bëhet fjalë për Will Speck me të cilën ajo ka punuar në dy filma, dhe ka mundësi që ata po përgatisin diçka të re”, është komenti i një përdoruesi të Instagram.

Jennifer kohët e fundit e gjeti veten në qendër të një skandali mbi përhapjen e lajmeve që ajo kishte njoftuar se do të birësonte një vajzë nga shtëpia e fëmijëve meksikan Casa Hogar Sion, të cilën ajo po e ndihmon për vite me radhë. Ekipi i saj më vonë tha se këto ishin gënjeshtra dhe trillime. Aniston kurrë nuk foli hapur për mundësinë e birësimit të një fëmije, dhe si këtë herë, ajo mohoi lajmet e tilla.

A.B.