Adelina feston ditëlindjen. Poston foton e dhimbshme

“Shko” është kënga që i hapi shtigjet e jetës për të vazhduar tutje me sukseset e radhës. Flasim për këngëtaren Adelina Thaçin, e cila si fëmijë e ka dashur muzikën ndaj edhe karriera e saj fillon qysh në moshë të re, shkruan “Kosovarja”.

Përveç si këgëtare me hite të mëdha e të pashuara, Adelina është edhe trajnere e vokalit në njërin nga Institucionet e Kosovës. Sa i përket jetës private këngëtarja është e martuar dhe nënë e dy vajzave.

Burimi: https://www.kosovarja-ks.com/adelina-feston-ditelindjen-ja-sa-vite-mbush/?fbclid=IwAR1Tgnk6lQa9Qw9wH2MC9Q8-PArxzG2R-kxvRwTjzfgn7K2sTasJA3tOce8