September 21, 2021

Ma i miri babes na la sot – Babai i të riut që vdîq sot, dedikim prekës për të birin (FOTO)

Denis Ballkani ka hûmbûr jetën mbrëmë tràgjîkîsht në Gjakovë. 17 vjeçari, pak para mesnatës ka rënë nga një ndërtesë, në vendin e dedikuar për ashensor.

Vîktîma ishte dërguar me urgjèncë në emergjèncën e Gjakovës, por nuk kishte arritur të mb!jeto!, shkruan Indeksonline.

Dÿsh!met e para janë se Vîktîma bashkë me disa shokë kishin hipur në një objekt në ndërtim e sipër për të konsumuar cigare dhe në një moment 17-vjeçari bie nga ndërtesa në vendin e dedikuar për ashensor.

I riu po ndiqte ëndrrën e tij për të qenë futbollist. Ai ishte pjesë e skuadrës KF Gjakova.

Pikërisht në ditën e sotme, Denisi i ndjerë pritet të bashkohej me pjesën tjetër të skuadrës në një turne që po mbahet në Durrës./Indeksonline/

E babai i të riut ka bërë një dedikim prekës për të birin në “facebook”

Postimi i plotë i tij: