Jashari: Dènîm për hajdutèt – 24 fuc*king milion

Aktori i mirënjohur nga Tetova, Xhevdet Jashari i njohur në opinion si Arifhimeti ka reaguar nëpërmes një statusi pasi kreu actual I Tetovës, Bilall Kasami publikoi borxhin në të cilën është future komuna nga ish kryetarja Teuta Arifi.
Jashari ka kërkuar drejtësi dhe dënim pë rata që keqpërdorën detyrën dhe vodhën popullin, shkruan monitor.mk
Ai ka bërë edhe një krahasim.
Statusi i plotë

z.kryetar i komunes Tetoves Bilall Kasami edhe une edhe krejt banoret e Tetoves duam drejtesi…DENIM PER ÇDO CENT TE VJEDHUR!
TEK NE SHQIPTARET ASGJE NUK VLENE PERPOS DENIMIT…NA KUR VJEDHIM NUK E KUJTOJM ZOTIN… PRANDAJ PER HAJDUTIN SKA MESHIRE, AI VODHI NJI POPULLATE TE TERE E NA TE KEMI MESHIRE PER AT MUT QE AS ZOT SNJEH!
#DENIMPERHAJDUTET 24fuckingMILION EURO EEEEEEEEEJ !!!!
ksaj i bije ne Norvegji ti vjedhe kryetari i komunes 24bilion euro, ndersa ne Norvegji vec pse e ka ngatru kartelen e vete me te komunes ka paguj ORBIT edhe jep dorheqje eeeeeeeej KJO VETEM ME BESIM NE ZOT SKA, KSAJ I THUNE GJAKPIRES… uf HARAM JU KOFTE.