November 26, 2022

Клои Кардашјан се разголи на палуба

Клои Кардашјан лежи на палуба на јахта во микробикини на фотографиите што ги објави на „Инстаграм“ во понеделникот.

Ѕвездата на „Кардашијанови“ (38) се сонча во дводелен костим, кој го истакнува нејзиниот затегнат стомак, па дури и ребрата.

Жешкиот приказ на Клои доаѓа откога таа сподели – а потоа бргу ја избриша – фотографија од неколку прекрасни цвеќиња што нејзиниот поранешен партнер Тристан Томпсон ѝ ги испратил за роденденот, што наведе некои фанови да шпекулираат дека можеби ја обновила врската со серискиот заводник.