December 1, 2022

Femrat 40 vjecare jane super te ndezura ne seks

Siaps studimeve edhe mediave thuhet se 40 vjecaret jane shum te ndezura ne shtrat. Ato preferojne mardhenie te eger me meshkuj me te ri se mosha e tyre, preferencat fillojne nga 30 deri ne 37. Mosha me e mire per seks keshtu thuhet edhe nga Armina Mevlani sipas studimit qe ka ber ajo dhe Fatma.

Tani linden pyetja pse ndodh ky fenomen! Armina thot qe mardhenia seksuale dhe pasioni per seks e mbush nje femren 40 vjec ajo eshte ne kulminacionin e saj 40 vjecaret qe mua thot me ka lidhur shoqeria dhe jeta thone, Armina 40 vjec je super e ndezur te duet vetem nje cun i ri se nuk zgjidhet ndryshe.

Por ky fenomen nuk ndodh vetem te femrat edhe te meshkujt ndodh nje gje e tille qe meshkujt te medhenj i duan te reja sepse u duket vetja atyre sikur ato rinohen ne fakt por kjo nuk dot thot gje qe mer ate lloj pasioni qe mund ta maresh me ndonje qe eshte moshtar ose me i madh se ty ajo eshte nje fiksim te keto femra dhe ndonjeher sjane hic te lumtura se marin me te medhenj se vetja e tyre.

40 vjecaret ne dashuri jane shum xheloze sepse kane friken se mos e humbin partnerin e tyre nga vajzat e reja, nga fakti qe thuhet se burrat tradhetojne shum ndersa per femrat kjo eshte mosha ideale ku ato shijojne dashuri dhe seks te cmendur.