November 26, 2022

Reagon Enca ju nuk keni guxim te aplikoni per vize e jo me te jetoni ne Dubai

Enca boma e publikut cdo dite e me shume perflitet per jeten dhe aritjet e saj ne Dubai.

Disa dite me pare ajo provokoi me nje lidhje dashurie ku ne fund pas asaj foto fshihej nje Dubanez, sheik ai kete nuk e dime.

Portalet e show bizit cfare sflasin per Encen. Artija e saj ne shoqerine Shqiptare perflitet shume.

Enca provokon dhe si plas fare se kush cfare flet per te vetem qe shijon cdo kenaqesi.