January 27, 2023

Argjentinë – Francë, formacionet zyrtare – Kush mendoni se do të festoj? (FOTO)

Kanë mbetur edhe më pak se një orë deri në fillimin e finales së madhe.

Argjentina – Franca, janë përball njëra tjetrës.

Mbetet të shihet nëse Lionel Messi do të arrijë ta rrëmbejë trofeun kryesor apo Kylian Mbappe do ta kap në duar për herë të dytë rresht.

Të dy trajnerët Lionel Scaloni dhe Didier Deschamps, tashmë i kanë publikuar formacionet zyrtare.

https://www.facebook.com/AFASeleccionArgentina/photos/a.1494595227419922/3377497265796366/?type=3

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=709671550519957&set=a.272502764236840&type=3