January 27, 2023

Erdogan dhe Musk “shtërnguan” duart në finalen e madhe të Katarit

Elon Musk u shfaq në mbylljen e Kupës së Botës në Katar. Por në një postim në rrjetët sociale, presidenti i Turqisë Recep Tajip Erdogan postoj foto me të parin e Teslas. Sipas postimit të presidentit turk, ai deklaron se është knaqësi të takosh Elon Muskin.