January 27, 2023

A do ta besoni: “Enca Haxhia mund të jetë akoma e virgjër!

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka publikuar disa fotografi të saj në rrjetet sociale.

Haxhia ka bërë me dije se janë ditët e saj të fundit, si një 26 vjeçare.

Ndërkohë që ka marrë pëlqime e komente të ndryshme si zakonisht.

Dhe ende e virgjër pa te dashur je shembull i rinise”, thotë një koment drejtuar Ences.

Vlen të përmendim faktin se Enca nuk shquhet për ndonjë këngë artistike, thënë shkurt këngët e saj janë shembull jo i mirë për gjeneratat e reja.