January 27, 2023

Lionel Messi ‘tradhton’ Antonelën, fle me trofeun e Kupës së Botës

Lionel Messi vijon t’i gëzohet suksesit në Kupën e Botës me Argjentinën duke mos e lënë asnjë moment vetëm trofeun e artë. “Pleshti” pas mbërritjes në Argjentinë dhe festës me tifozët ka fjetur me trofeun. Duket se bashkëshorja e tij, Antonela do ndihet paksa xheloze.