February 24, 2020

Ky person e kishte parashikuar vdekjen e Kobe Bryant në vitin 2012

Ky person e kishte parashikuar vdekjen e Kobe Bryant në vitin 2012

Basketbollisti i njohur amerikan, Kobe Bryant, ka vdekur pas një përplasje me helikopter, shkruan Periskopi.

Sipas TMZ, ylli i NBA po udhëtonte me katër persona tjerë me helikopterin e tij privat kur ndodhi dhe aksidenti.

Pesë personat që ishin në bord kanë vdekur.

Tashmë gjëra interesant po fillojnë të dalin në pah.

Një përdoruesi të Twitter që kishte parashikuar vdekjen e tij në vitin 2012.

”Kobe do të vdes në një përplasje me helikopter”, kishte shkruajtur personi i njohur në rrjetin social Twitter si ”Noso”.

Postimi është ende aktiv dhe ka filluar të komentohet, ku vetë autori ka kërkuar falje për të. /Periskopi/