January 24, 2020

Adnan Azizi i kundërpërgjigjet Grubit për ofendimet ndaj Rekës: “Zlatan Grubi më shka se shkau”

Adnan Azizi i kundërpërgjigjet Grubit për ofendimet ndaj Rekës: “Zlatan Grubi më shka se shkau”

Sekretari organizativ i Lëvizjes BESA, nëpërmjet një statusi në Facebook i është kundërpërgjigjur, Artan Grubit në lidhje me ofendimet që ky i fundit i bëri dje, kundër Blerim Rekës.

Azizi thotë se i “famëshmi” Zlatan Grubi (çdo respekt për familjen Grubi) në përkthim ky Zllatani edhe në përkthim edhe në mbiemër komplet transformohet në “më shka se shkau”.

Ja postimi i plotë i Adnan Azizit.

Paska fol i “famëshmi” Zlatan Grubi për profesor Blerim Rekën dhe mbiemrin e tij. Çdo respekt për familjen Grubi, ama ky Zllatani edhe ne përkthim edhe në mbiemër komplet transformohet në “më shka se shkau”. Edhe nuk është çudi se ky herë me djalin e Mijallkovit, herë në prehërin e Zaevit. Po ske çka bën. Çdo fis e ka nga nje pis.