October 2, 2022

„ИМАМ РАК“! Бајден ја шокираше јавноста, Белата куќа итно реагираше (ВИДЕО)

Американскиот претседател Џозеф Бајден ја шокираше јавноста во средата додека држеше говор за загадувањето и глобалното затоплување. Бајден објави дека има рак, поради што реагираше …

„ИМАМ РАК“! Бајден ја шокираше јавноста, Белата куќа итно реагираше (ВИДЕО) Read More