Најубавата жена во светот го прослави 30-тиот роденден: Фустан кој не дозволува ништо помалку од совршена линија (ФОТО)

Поранешната мис на Америка и Мис Универзум, Оливија Кулпо го прослави својот 30-ти роденден во друштво на пријателите и семејството, а судејќи по сликите и …

Најубавата жена во светот го прослави 30-тиот роденден: Фустан кој не дозволува ништо помалку од совршена линија (ФОТО) Read More

Одговорете си на вечното прашање: ДАЛИ ВАШАТА ЉУБОВ Е ВИСТИНСКА?

Вистинската љубов не се случува туку-така, како што повеќето луѓе си замислуваат. Ако навистина сакате да дознаете дали вашата врска се карактеризира со вистинска љубов, …

Одговорете си на вечното прашање: ДАЛИ ВАШАТА ЉУБОВ Е ВИСТИНСКА? Read More